Bleskový mejkap, na ktorý vám stačí 5 minút a výsledok vás dostane

Bleskový mejkap, na ktorý vám stačí 5 minút a výsledok vás dostane!

Viete, čo najviac zmení výraz tváre, čo docieli za pár sekúnd úplne iný prvý dojem z človeka, čo spôsobí, že z unavenej ženy bude šťavnatá dáma? Upravené obočie! Ak doplníte ešte vhodný rúž, ktorý sa hodí k vášmu tónu pokožky a vlasom, máte vyhraté. A takýto mejkap docielite za pár minút.

1. Čistá pleť

Pleť si umyte, vysušte, použite kŕem s vysokým SPF faktorom (minimálne 50) a nechajte krátko vstrebať. Následne použite BB krém alebo mejkap (bázu), ako ste zvyknuté. Naneste ho aj na očné viečka a na pery.

2. Obočie

Pristúpte k obočiu. Najrýchlejšie ho dokreslíte pomocou vysúvacej ceruzky, treba však kresliť jemné krátke a tenké chĺpky, aby obočie pôsobilo prirodzene. Ak už máte skúsenosti, použite gélovú farbu na obočie, ktorá vydrží celý deň a ešte aj zafixuje vaše chĺpky. Pre najskúsenejšie ženy je vhodné použiť tiene na obočie, ktoré nanášate pomocou malého štetčeka. Obočie následne prečešte kefkou na obočie, ktorou ste predtým prešli po vlhkom mydle – vďaka tomuto triku budú všetky chĺpky držať tam, kde majú. Češte vždy smerom od dola hore a od stredu nosa po spánky.

3. Rúž

Rúž si naneste pomocou štetčeka. Hoci vám to zaberie viac času, než keby ste si ho nanášali priamo z tuby, celkovo vám tento trik množstvo času ušetrí. Ako to? Rúž nanesený štetcom na pery pokryté mejkapom má totiž priam nekonečnú životnosť! Uvidíte, že táto malá zmena má obrovský efekt. Keď dokončíte, rúž zo štetčeka odstráňte prstami a zvyšok si natrite na lícne kosti – ale iba minimálne množstvo, samozrejme. Takto rozžiarené líčka tón v tóne oživia celý look. Ak používate matné rúže, opatrne, pretože sa ťažšie rozotierajú – v tom prípade odporúčame zmiešať ich s kvapkou BB krému.

4. Dva ťahy riasenkou

Stačia už len 2 ťahy riasenkou a hotovo. Ak ste prirodzená blondínka, použite hnedú alebo tmavohnedú. Táto zmena v odtieni spôsobí, že váš pohľad bude mäkší a budete pôsobiť zdravšie.

Dva ťahy riasenkou
0 0 vote
Article Rating
Viac článkov
Snehové pusinky s horkou čokoládou
RECEPT Meringues