pod stromček partnerovi

Čo darovať pod stromček partnerovi?

Premýšľate, čo darovať pod stromček partnerovi, manželovi či priateľovi, ktorý má úplne všetko, čo potrebuje? Hlavne nič zbytočné, nič príliš praktické a bez emócie? Máme pre vás zopár tipov.

1. Umenie

Obraz, fotografia či umelecký predmet je hodnotný kúsok, ktorý poteší každého milovníka umenia – ak sa mu trafíte do vkusu. Milovníkov moderného umenia určite zaujmú grafiky. Partia nadšencov z projektu Čierne diery navyše pomáha schátraným pamiatkam znovu sa nadýchnuť. Ich grafiky sú limitované, skutočne výnimočne spracované a ak sa vám podarí dostať ku kúsku, ktorý stvárňuje srdcu blízku pamiatku, máte vyhraté.

2. Kurz

Baristický kurz, someliérsky kurz, kurz fotografovania či maľovania… Možností je nekonečne veľa a určite sa aspoň jeden trafí do záľub vášho partnera. Pomôžte mu rozvíjať svoju vášeň a pracovať na sebe. Takýto darček v konečnom dôsledku ocení celá rodina – najmä, ak pôjde o naozaj kvalitný kurz varenia.

kurz fotografovania či maľovania

3. Kniha

Poviete si, čo už je na takomto darčeku výnimočné, najmä keď sa partnerovi už v knižnici prehýbajú police pod ťarchou kníh? Nemyslíme hocijakú knihu, ale skutočne zberateľský kúsok. Popátrajte v antikvariátoch, vyberte sa do starožitností, popremýšľajte, čo partnera najviac zaujíma a vyhľadajte na internete vzácne knihy, ktoré sa tej-ktorej oblasti venujú. Ak rád varí vyberte starožitnú kuchárku či receptár, ak rád fotí, sústreďte sa na zbierky fotografií.

4. Vstupenky

Voľné vstupenky do divadla, vstup do brnenskej Vily Tugendhat, ak má rád architektúru, poukaz do filharmónie… Jednoducho niečo, čo ho naplní radosťou z neopakovateľného zážitku. Venovať zážitok namiesto darčeka je výhodné pre všetky strany a navyše to nezaťažuje planétu zbytočným odpadom a ani vašu domácnosť zbytočným neporiadkom, na ktorý sadá prach.

Voľné vstupenky do divadla

5. Adrenalín

Túži po tandemovom zoskoku? Prípadne si chce skúsiť náročnú túru s horským vodcom? Splňte mu sen. Kedy, keď nie na Vianoce! Hlavne sa nezväzujte obavami, aby sa mu niečo nestalo. Dôverujte mu a doprajte mu istú dávku slobody, ktorá je pre zdravý partnerský vzťah doslova nevyhnutná.

0 0 vote
Article Rating
Viac článkov
telefónom urobíte dobrú fotku
Aj s telefónom urobíte dobrú fotku